نرم افزار آوای قرآن
آموزش قرائت قرآن کریم
 
 

پنج شنبه 28 فروردين 1393برچسب:سوره یس, :: 7:36 ::  نويسنده : احمداحمدی

 

با صدای قاری نوجوان شیعه عربستانی یوسف کالو علی

نرم افزار قرآنی راشدپنج شنبه 28 فروردين 1393برچسب:دانلود , :: 7:30 ::  نويسنده : احمداحمدی

 

دوستان لطفا برای دانلود از لینک مستقیم زیر استفاده کنید

 http://ahmadi54.persiangig.com/avaye-quran/AVAYEQURAN.exe/download

نرم افزار قرآنی راشد 

 این نسخه از نرم افزار که دانلود میکنید قابلیت دانلود فایلهای صوتی موجود بر روی وب را دارد

 http://ahmadi54.persiangig.com/avaye-quran/

 

 

 

150ساعت ترتیل(5دوره کامل به تفکیک سوره - آیه - صفحه)

120 ساعت قرائت تحقیق درسی زیبا (2دوره کامل به تفکیک سوره - آیه - صفحه)

یک دوره ترجمه صوتی (استاد فولادوند)

یک دوره کامل آشنایی با سوره های قرآن

با قابلیت ارجاع به جزء-صفحه-سوره - آیه

وتکرار آیات به تعداد دلخواه

 این نسخه از نرم افزار که دانلود میکنید قابلیت دانلود فایلهای صوتی موجود بر روی وب را دارد

 

آخرین نسخه نرم افزار قرآنی راشد 

 ضمنا این نرم افزار در بیست و هشتمین جشنواره قرآنی دانشجویان کشور

به رتبه دوم دست یافت.(منبع سایت دانشگاه علامه طباطبایی)

 

 

 

نسخه جدید نرم افزار قرآنی راشد به نام آوای قرآن ارائه می شود

 

نرم افزار قرآنی راشدیک شنبه 1 فروردين 1393برچسب:, :: 21:34 ::  نويسنده : احمداحمدی

 

با صدای یوسف کالو علی نوجوان شیعه عربستانی

 

 

نرم افزار قرآنی راشد 

 

دانلود فایل نصبی نسخه جدید نرم افزار قرآنی راشد(دیماه 1392)

مخصوص دوستانی که نسخه های قبلی(دیماه92) را دارند

 

  http://ahmadi54.persiangig.com/RASHED/RASHED.exe/download

 

 

 

 

دانلود برنامه فارسی ساز ویندوز  7 نسخه 32 بیتی

 

دانلود برنامه فارسی ساز ویندوز ایکس پی

 

نرم افزار قرآنی راشدSHIA-NEWS.COM شیعه نیوز :
 
به گزارش «شیعه نیوز»، دکتر سید محمد تیجانی سماوی[۱] از اهالی شهر «قفصه» (یکی از شهر‌های تونس) است. وی مطابق دین خاندان و همشهری‌های خود، پیرو مذهب مالکی، از اهل تسنن بود.
پس از گذراندن دوره تحصیلات، در صف دانشمندان درآمد، و درباره مذهب حق از مذاهب اسلام، پژوهشی پی‌گیر، هوشمندانه و خستگی ناپذیر کرد؛ و در این راه مسافرت‌ها کرد، و در نجف اشرف به محضر آیت الله خوئی(ره) و شهید آیت الله سید محد باقر صدر(ره) رسید، و پس از بررسی‌های فراوان، عمیقا به تشیع گروید و رسما شیعه شد، و شرح گرایش خود را در کتاب ارزشمندی که تألیف کرده، به نام «ثم اهتدیت»[۲] تبیین کرد، و کتاب‌های دیگری نیز تألیف کرده است، از جمله کتابی به نام مع‌الصادقین که در این کتاب با طرح چندین بحث و استدلال، حقانیت مذهب تشیع را ثابت کرده است.
مناسب است در این کتاب به ذکر چند نمونه از مناظرات او و راز‌های شیعه شدن او بپردازیم:
 
 
 
 
 
 
 
 
  

نرم افزار قرآنی راشدادامه مطلب ...


چهار شنبه 20 شهريور 1392برچسب:, :: 9:30 ::  نويسنده : احمداحمدی

 

حضرت محمد صلی الله علیه و آله مي‌فرمايد:


  «زينوا القرآن باصواتكم ثم قال، ما اذن الله لشئي اذنه لحسن الصوت بالقرآن»


 قرآن را با صوت زيبايتان زينت بخشيد كه خدا بر هيچ چيز باندازة آن اذن و تاكيد نفرموده است.


بحارالانوار ج 2 ص 316.

نرم افزار قرآنی راشدچهار شنبه 15 شهريور 1392برچسب:, :: 9:46 ::  نويسنده : احمداحمدی

 و ایشان به مادرم سفارش کرد که اسم مذهبی بر فرزندمان بگذاری. مادرم که اهل کشور سوریه و شیعه مذهب بود، به خاطر محبت فراوان به صحابه جلیل القدر پیامبر و امیرالمومنین، حضرت سلمان، اسمم را سلمان گذاشت. وقتی در زندان به پدرم خبر دادند که اسم من را سلمان گذاشته اند، عصبانی شد و گفت: سلمان دیگه چه اسمی است؟ اسمش را عمر می‌گذاشتی ابوبکر می‌گذاشتی! خالد می‌گذاشتی!

نرم افزار قرآنی راشدادامه مطلب ...


جمعه 8 شهريور 1392برچسب:, :: 13:20 ::  نويسنده : احمداحمدی

 

 

نرم افزار قرآنی راشدچهار شنبه 6 شهريور 1392برچسب:, :: 8:38 ::  نويسنده : احمداحمدی

 

 

 

 

 

 

 

 

نرم افزار قرآنی راشدسه شنبه 1 مرداد 1392برچسب:, :: 11:56 ::  نويسنده : احمداحمدی
 
 
 
 
هر گاه در وقت تلاوت قرآن كریم، در آخر و یا وسط آیه صوت قطع شود، طورى كه کلمه ای را از كلمه ای دیگر جدا سازد، « وقف » صورت مى گیرد و عمل معكوس آن را « وصل » می گویند.
 
نکته: البته نباید تفاوت قطع صوت بدون نفس گیری « سَکت » را با قطع صوت همراه با تجدید نفس « وقف » نادیده گرفت.
 
وقف هاى قرآن مجید ( 4 ) نوع است:
 
 

نرم افزار قرآنی راشدادامه مطلب ...


چهار شنبه 26 تير 1392برچسب:, :: 22:19 ::  نويسنده : احمداحمدی

 

امروز با مجموعه تصاویر صفحات قرآن کریم در خدمت شما هستیم. این مجموعه  شامل 604 تصویر از 604 صفحه قرآن کریم با خط عثمان طه می باشد و دارای صفحه آرایی بسیار زیبایی است.

 

ویژگی های مجموعه تصاویر صفحات قرآن:
* 604 تصویر از 604 صفحه قرآن کریم
* با خط عثمان طه
* بدون ترجمه
* صفحه آرائی بسیار زیبا
* در یک فایل زیپ
 
دانلود مجموعه تصاویر صفحات قرآن:
حجم: 37 مگابایت
رمز فایل زیپ: www.mjjz.ir
link download

 

نرم افزار قرآنی راشدپنج شنبه 20 تير 1392برچسب:عجم,مقام عجم,لحن عجم, :: 9:3 ::  نويسنده : احمداحمدی
دستگاه عجم

 
1 - معناي لغوي : از نظري لغوي يعني نقطه نهادن بر روي حروف و اعراب حروف، دندان فرو بردن بر چيزي به خاطر دانستن سختي و سستي آن. از طرف ديگر، اعراب مردم غيرعرب را عجم مي‌گويند. به معناي كندزبانان.
2 - گستردگي و پيشينه : باتوجه به اين كه نغمات ماهور و چهارگاه خاستگاه ايراني دارد مي‌توان گفت كه عجم يكي از نغمه‌هاي فارسي است، كه در گذشته‌ي دور مورد استفاده بوده است. به هرحال امروزه در سرزمين اعراب رنگ و بوي عربي گرفته و در قرائت قرآن به نام مقام عجم از آن استفاده مي‌گردد.
3 - كيفيت آهنگ : مقام عجم در تلاوت قرآن تركيبي از نغمات ماهور و چهارگاه، و چند مقام فرعي كوچك ديگر است. ماهور نقش مهمي در اجراء اين مقام دارد.
4 - موضوع آيات : در آياتي با مضامين خدا، بهشت، توبه، معجزات، پيامبران، دعا، درخواست، حركت و مبارزه از اين مقام بهره مي‌جويند.
5 - تاثيرات : اعراب معتقدند اين مقام با پاكي و پوششي كه دارد در ايجاد شور و شوق و هيجان در شنونده بسيار موثر است.
6 - جايگاه اجرا : اين مقام بعد از رست و سه‌گاه آورده مي‌شود. هر چند اساتيدي همچون عبدالباسط و مصطفي اسماعيل پس از مقام نهاوند و بيات نيز از آن بهره جسته‌اند. مقام عجم در مايه‌ي صبا بوده و از آن در فراز و نشيبهاي صوتي و لحني استفاده مي‌شود.(منظور همان نغمه چهارگاه است که از نغمات اصلی مقام عجم است)
7 - گوشه‌ها و نغمه‌هاي فرعي : عجم داراي تنوع لحني و ريز نغمات مختلف نيست و از گستردگي الحان تا حدودي بي‌بهره است. از نغمات فرعي آن مي‌توان به «شوق‌آور و شوق‌افزا» اشاره نمود.
8 - قاريان برتر : در اين مقام اساتيدي همچون شعشاعي، مصطفي اسماعيل، كامل يوسف، ، حصان، علي‌البناء و شحات‌انور را مي‌توان نام برد.

نرم افزار قرآنی راشد 

افزايش گرايش به تشيع در مصر در پی شهادت علامه حسن شحاته

 

گروه بين‌الملل: مسئولان كتاب‌فروشی‌های مصر از اقبال ملت اين كشور برای خريد كتب شيعی و گرايش آنان به تشيع در پی شهادت علامه شيخ حسن شحاته توسط تكفيری‌ها خبر می‌دهند.

 

به گزارش خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) به نقل از خبرگزاری براثا، كتاب‌فروشی‌های مصر تنها چند روز پس از شهادت علامه شيخ حسن شحاته، از علمای شيعی اين كشور توسط سلفی‌ها، با استقبال گسترده شهروندان مصری برای خريد كتب شيعی با موضوع مذهب جعفری مواجه شده است.

 

محمدسيد صبحی، مدير و صاحب كتاب‌فروشی «مصر الجديده» در خيابان «العروبه» مصر اظهار كرد: پس از كشته‌شدن شيخ حسن شحاته توسط گروه‌های تكفيری و مثله‌شدن جسد وی در صحنه‌ای كه ملت مصر هرگز آن را فراموش نمی‌كند، روشنفكران، اساتيد دانشگاه‌ها، اساتيد و دانشجويان الازهر و ديگر اقشار جامعه به خريد كتبی كه از شيعه به ويژه مذهب جعفری سخن می‌گويد، روی آورده‌اند تا اين مذهب را بيشتر بشناسند.

 

سيدمختار الشربينی، صاحب كتاب‌فروشی «المعادی الجديده» در خيابان «نصر» مصر نيز می‌گويد: امروز شاهد ازدحام شديد و بی‌سابقه‌ای برای خريد كتب شيعی هستيم و با توجه به چنين استقبالی قصد داريم با سفر به عراق كتبی را كه از مذهب جعفری سخن می‌گويد، وارد كنيم.

 

مصطفی ثروت، مدير كتابخانه «السيده» در منطقه «سيده زينب» مصر نيز با اشاره به استقبال اساتيد و دانشجويان الازهر و روزنامه‌نگاران و روشنفكران از كتب شيعی، بيان كرد: اقدام جنايتكارانه‌ای كه گروهی از سلفی‌ها تندرو عليه شيخ حسن شحاته مرتكب شدند و كشيده‌شدن جسد وی روی زمين در خيابان‌های مصر، سبب شد كه روشنفكران اين كشور در آنچه كه افراط‌گرايان تندرو درباره شيعيان می‌گويند، تجديد نظر كنند.

 

مصطفی ثروت پيش‌بينی كرد كه در پی كشته‌شدن شيخ حسن شحاته، بسياری از مردم مصر شيعه شوند و تأكيد كرد: شيعيان گروهی از مسلمانانی هستند كه به مذهب جعفری كه به نوه پيامبر(ص)، جعفربن محمد صادق پسر امام محمد باقر(ع) می‌رسد، منتسب هستند.

 

وی در پايان يادآور شد: 90 درصد ملت مصر به امام حسين(ع) عشق و ارادت دارند و از قاتل بی‌دين وی يعنی يزيد متنفرند.

خبر گزاری قرآن (ایکنا)

 

حسن شحاته

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
 
شیخ حسن شحاته
نام: شیخ حسن شحاته
عنوان:  
زادروز: ۱۹۴۶ میلادی
درگذشت: ۶ تیرماه ۱۳۹۲
نژاد: مصری
مذهب: شیعه دوازده‌امامی
سنت مدرسه‌ای: فقه جعفری
زمینه‌های فعالیت: دین

حسن محمد شحاته مدرس الازهر و از رهبران شیعیان مصر بود که در ۲ تیرماه ۱۳۹۲ به طرز فجیعی کشته شد و پیکرش مورد تعرض و توهین قرار گرفت. قتل فجیع وی و تعدادی دیگر از شیعیان که در شامگاه جشن میلاد امام دوازدهم شیعیان روی داد بازتاب‌های وسیعی یافت. وی از اهل سنت به تشیع گرویده بود.[۱]یکی از استادان وی محمد سید طنطاوی بود.

محتویات

زندگی

حسن شحاته (نام کامل وی: حسن بن محمد بن شحاته بن موسی العنانی)عالم بزرگ مصری و رهبر شیعیان این کشور در سال ۱۳۶۵ق/۱۹۴۶م متولد شد. محل تولد وی هربیط بود.[۲] وی در خانواده‌ای «حنفی» مذهب در استان «الشرقیه» مصر چشم به جهان گشود.[۳]

وی فارغ‌التحصیل مرکز «القراءات» بود و مدرک کارشناسی ارشد خود در رشته «علوم قرآنی» را از این مرکز گرفت.

او همچنین مسئول توجیه و بالا بردن روحیه نیروهای یگان مهندسی ارتش مصر در سال ۱۹۷۳ و گوینده رادیو و تلویزیون بود. از دیگر اقدامات وی پاسداشت روز عاشورا در مصر بود.[۴]

تحول مذهبی

حسن شحاته ب که قبلا یک واعظ اهل سنت بود به مذهب تشیع روی آورد و در سال ۱۴۱۶ق/ ۱۹۹۶م به مذهب شیعه گروید.[۵] وی در سالهای ۱۹۹۶ و ۲۰۰۹ به اتهام اهانت به دین به همراه ۳۰۰ نفر از شیعیان دستگیر شد و مدتی زندانی شده و سپس آزاد شد.در دوران حسنی مبارک وی زندانی و ممنوع الخروج از کشور شد.[۶]

قتل حسن شحاته

حسن شحاته در شامگاه ۲ تیر ۹۲ در حالی که آماده شرکت در جشن نیمه شعبان در روستای «ابومسلم» در منطقه «ابوالنمرس» در استان «الجیزة» بود؛ در محاصره سه هزار نفر از سلفی‌های وهابی قرار گرفت که از صبح در روستا حضور یافته بودند گفته می شود که این افراد که با تحریک مستقیم مفتی تکفیری، یوسف القرضاوی سازماندهی شده بودند با محاصره خانه‌ها به هیچ کس اجازه خروج از منزل را ندادند.این حمله ساعتها طول کشید اما پلیس و نیروهای امنیتی هیچ عکس العملی از خود نشان نداد بلکه تعدادی از خودروها را نیز در اختیار حمله کنندگان قرار داد. مهجمین سلفی سر شیخ حسن شحاته را از بدن جدا کردند، سه تن دیگر نیز بر اثر ضربات متوالی حمله کنندگان جان خود را از دست دادند. تکفیری ها به این امر نیز بسنده نکرده و پیکرها را در خیابان ها بر روی زمین کشیده و 2 پیکر را به آتش کشیدند[۷]

بازتاب قتل

قتل رهبر شیعیان مصر باعث اعتراض شدید عراق شد و مراجع تقلید شیعه ایران از جمله آیت الله صافی گلپایگانی،آیت الله حکیم،آیت الله مکارم شیرازی،آیت الله نوری همدانی،آیت‎الله موسوی اردبیلی،آیت الله سبحانی،آیت الله روحانی،آیت الله علوی گرگانی،در پیام هایی خواستار مجازات عاملان این عمل از حکومت مصر شدند.[۸]الازهر مصر نیز این عمل را تقبیح کرد.[۹]

تالیفات

  • «إحیاء علوم الدین»
  • رساله «سراج الأمة فی خصائص السادة الأئمه»


 

 

نرم افزار قرآنی راشدصفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد

درباره وبلاگ


به وبلاگ من خوش آمدید. اَللّهُمَّ اِنّی قَدْ قَرَأْتُ ما قَضَیْتَ مِنْ كِتابِكَ الَّذی اَنْزَلْتَ عَلی نَبِیِّكَ الصّادِقِ، فَلَكَ الْحَمْدُ رَبَّنا. اَللّهُمَّ اجْعَلْنی مِمَّنْ یُحِلُّ حَلالَهُ وَ یُحَرِّمُ حَرامَهُ، وَ یُؤْمِنُ بِمُحْكَمِهِ وَ مُتَشابِهِهِ، وَ اجْعَلْهُ لی اُنْساً فی قَبْری، وَ اُنْساً فی حَشْری، وَ اجْعَلْنی مِمَّن تُرَقّیهِ بِكُلِّ ایَهٍ قَرَأَها دَرَجَهً فی اَعْلا عِلِّیّینَ، امینَ رَبَّ الْعالَمینَ. این وبلاگ برای معرفی نرم افزار راشد(نرم افزار مخصوص آموزش تجوید وصوت و لحن در قرائت قرآ ن مجید ایجاد گردیده است.مارا از نظرات خود بهرمند سازید. این نرم افزار رایگان است با تشکر احمدی a.ahmadi54@gmail.com
ماجرای مظلومیت و شهادت
نسخه 2 نرم افزار قرآنی راشد(آوای قرآن) دهه فجر انقلاب اسلامی مبارک باد ولادت پیامبر رحمت محمدمصطفی (ص)وامام جعفر صادق(ع) بر شما مبارک باد راز شیعه شدن دکتر سید محمد تیجانی سماوی دانلود نسخه جدید نرم افزار قرآنی راشد(دیماه 1392) زندگینامه سلمان حدادی حضرت محمد صلی الله علیه و آله مي‌فرمايد: نمایه صفحه اصلی نرم افزار قرآنی راشد شیعه شدن مولوی وهابی بخش قرائت مجلسی در نرم افزار قرآنی راشد معرفی بخش ترتیل و قرائت تحقیق درسی نرم افزار قرآنی راشد دانلود نرم افزار آموزش تجوید وقف در قرآن مجید مجموعه تصاویر صفحات قرآن 604صفحه به خط عثمان طه افزايش گرايش به تشيع در مصر در پی شهادت علامه حسن شحاته کلیپهای آموزش حفظ فیلم شهادت دکتر شیخ حسن شحاته ماه مبارک رمضان ماه رمضان نيازمندى خلفاء بوجود على عليه السلام ولادت حضرت علی علیه السلام ولادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر مبارک امیرالمومنین علی علیه السلام مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی حاج سید محمد عزالدین حسینی موسوی اصول کافی دانلود فایل پاور پوینت نرم افزار قرآنی راشد ولادت حضرت فاطمه زهراء و روز زن مبارکباد
پيوندها

نويسندگان


<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وبلاگ:

آمار وبلاگ:  

بازدید امروز : 1566
بازدید دیروز : 1775
بازدید هفته : 6935
بازدید ماه : 17671
بازدید کل : 359310
تعداد مطالب : 124
تعداد نظرات : 649
تعداد آنلاین : 26

Alternative content


سایت موسسه حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

ریاست جمهوری
قالب میهن بلاگ تقویم جلالی

Powered by WebGozar

مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس

نرم افزار قرآنی راشد